wz

                                     Poskytované služby


A jak Tarot funguje?

... asi dost častou otázkou je jak je možné, že z Tarotových karet lze získat informace, které jsou až obdivuhodně často přesné a pravdivé.

Proč si nechat vyložit

Tarot?

Skutečný význam Tarotu je přinést nám jakoukoliv formou poznání, především poznání a pochopení sama sebe. Poznání, které nás obohatí a posune nás dál na naší cestě životem. Není nutné se snažit zachytit toto poznání. Je to poznání, které není vidět vždy na první pohled, je to poznání kterým především žijeme, aniž bychom nad ním přemýšleli.

Definice funkčnosti by mohla znít: "Princip výběru konkrétních karet je založen na nevědomém vyhodnocení pocitů a vjemů z jednotlivých karet." Tarotové karty jsou pouhým médiem - prostředníkem mezi námi a naším podvědomím, a jako takové jsou schopny vytvořit pro nás čitelný informační most. K tomu, abychom tento most dokázali vytvořit, mohou velmi dobře posloužit rozličné rituály. S jejich pomocí ve skutečnosti necháváme vlastní vědomí ustoupit do pozadí a umožňujeme našemu podvědomí vystoupit na povrch a pomocí vnějších symbolů se srozumitelně projevit.

-Výkladem Tarotu najít odpovědi na všechny Vaše otázky

-Psychologické poradenství se zaměřením na všechny druhy vztahů

-Numerologické analýzy

-Základní astrologické analýzy

-Personální a profesní konzultace (koučování)

-Andělské terapie

-Poradenství v esoterice se zaměřením na práci s energiemi

Co jsem Vám schopna poskytnout?

Úvodní stránka

   Poskytované služby


Formulace otázek

Tarot a jeho kořeny             O významu karet


Návštěvní kniha


Kontakty a ceník